Військові з Харкова разом з капеланом долучилися до Всеукраїнської прощі військових у Зарваниці

Вже девятий раз у вересні в невеличкому селі Зарваниця, що на Тернопільщині, відбулась Всеукраїнська проща військових.

В цьому духовному Марійському центрі зібралось більш як півтори тисячі військовослужбовців різного роду військ. Тут були і курсанти, і строкові військовослужбовці, учасники та ветерани АТО, а також сімї військових.

Ця проща є певним символом обєднання всієї України, адже на спільну молитву за мир військові прибули з усієї України: Харкова, Маріуполя, Херсону, Одеси, Запоріжжя, Києва, Львова, Івано-Франківська, Золочева, Черкас…

В цій прощі разом із капеланом частини о. Ігором Табакою вперше взяли участь військовослужбовці Національної Гвардії України військової частини 3017 з Харкова. Разом із гвардійцями до Зарваниці поїхали харківські прикордонниками.

Всі богослуження в ці дні були присвяченні молитві за мир в Україні, а особливо за тих, хто його в цей час захищає, навіть ціною свого життя. Для гвардійців з Харкова поминальна служба за загиблими, яка служилась в суботу ввечері, мала особливу вагу, адже пять бійців їх частини згинули в зоні АТО. Завершенням і кульмінацією прощі стала недільна Божественна Літургія. Незважаючи на велику кількість різних заходів, кожен мав час на те, щоб помолитись, побути в тиші, посповідатись і причаститись, а також сходити в купіль.

Дорогою додому паломники з Харкова відвідали Збаразький замок-музей, що стало гарним культурно-мистецьким завершенням прощі.

Військовий капелан о. Ігор Табака

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *