Відбувся онлайн семінар для катехитів Харківського Екзархату

 6-7 листопада проходив онлайн семінар для катехитів Харківського Екзархату. Захід відбувся з ініціативи катехитичної комісії екзархату під головуванням с. Олексії Пограничної (Згромадження сестер святого Йосифа).

Духовні науки для катехитів проводив о. Петро Майба, СДБ. На початку до учасників семінару звернувся Владика Василій, Екзарх Харківський, який благословив їх та побажав плідної праці на славу Божу.

Отець Петро запропонував роздумувати на три теми. Насамперед, говорили про євангельську зустріч Христа і багатого юнака. У контексті цього священник згадав вислів Матері Терези, що сенс життя у тому, щоб наповнити кожну хвилину любов’ю.

Друга тема торкалася зустрічі Христа із самарянкою. У світлі цієї євангельської події о. Петро підкреслив важливість живих стосунків з Богом. Під час третьої науки учасники спільно розважали над темою “Бог – є любов”.
На завершення семінару відбулася також духовна зустріч о. Петра із молодіжною спільнотою “Квіти Слобожанщини” із Харкова, під час якої молоді люди могли задати священнику запитання та поспілкуватися на важливі для них теми.
Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *