Відбулися збори священиків Харківського екзархату

У четвер 7 грудня відбулися збори священиків Харківського екзархату, які пройшли під головуванням Преосвященного владики Василія (Тучапця). Розпочалась зустріч Архиєрейською Святою Літургією у храмі свв. Верховних апостолів Петра і Павла м. Харкова, яку очолив кир Василій. У проповіді Архиєрей наголосив на тому, що Христос іде на муки і терпить за ради кожного з нас. “Але ми не повинні зосереджуватися на стражданнях Ісуса, але радше через ті страждання ми повинні завжди бачити Його Воскреслого, Того, який переміг гріх, Який завжди дає людині надію на життя.”
Опісля богослужіння відбулися робочі збори у Свято-Івано-Павлівському монастирі. У ході зустрічі було розглянуто актуальні питання з життя і розвитку екзархату, а також представлено нові призначення.
Ігумена Покотилівського Свято-Покровського монастиря о. Йосифа Щура, ЧСВВ призначено Синкелом у справах монашества Харківського екзархату терміном на 3 роки.
Новим декретом Владика Василій заснував пасторально-соціальну місію у м. Лозова Харківської області, адміністратором якої призначено о. Андрія Насінника.
Отця Юрія Целепа призначено адміністратором парафії Матері Божої Неустанної Помочі м. Охтирки Сумської області.
Вітаємо всечесних отців з новими призначеннями і бажаємо Божого проводу у їх служінні!

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *