Відбулися реколекції для священиків Харківського екзархату

З 18 до 21 березня 2019 р. Б., з благословення Преосвященного Владики Василія, проходили реколекції для священиків Харківського екзархату.

У роздуми про священство учасників реколекцій вводив о. Євген Задорожний ЧНІ. Кожна наука розпочиналася із вервечки, після якої, основуючись на власному досвіді, отець розповідав, як подолати відчай та зневіру, розчарування та розпач. «Тут вам є дуже важко, але не розчаровуйтесь! І не забувайте, що ви для людей є видимим образом Христа», – зазначив реколектант.

Варто додати, що дні духовної віднови проходили у римо-католицькій парафії св. Вікентія де Поля. А третього дня реколекцій священики молилися Літургію Передшеосвячених дарів у нижньому храмі Свв. Верховних апостолів Петра і Павла Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця УГКЦ. Божественну Літургію очолив Владика Василій, який у своєму пастирському слові наголосив, що “Великий піст – це час нашого очищення, час в якому ми повинні відкрити наші серця на Божу ласку і Божу благодать.” Архиєрей побажав усім, щоби усі вчинки, особливо в часі Великого посту, були скеровані, найперше на перепрошення Бога за всі наші гріхи. “Заохочуйте і провадьте своїх вірних до Таїнства Покаяння і єднання з Христом у Пресвятій Євхаристії”, – завершив Екзарх Харківський.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *