Відбулися реколекції для подружніх пар Харківського екзархату

З 28 до 30 серпня проходили  реколекції для подружніх пар Харківського Екзархату, які організовували о.Ігор Табака з їмостю Іриною з м. Люботина Харківської області. Проводились вони на території санаторію “Псьол” смт. Велика Багачка, що на Полтавщині. Цього року реколектантами було подружжя Мирон та Оксана Шкробут зі Львова. Ця подружня пара є аніматорами «Руху Світло-Життя. Домашня Церква».

Реколекції мали за мету показати, що лише перебування кожного з подругів в Бозі може принести суттєві зміни в покращення сімейних стосунків. Вони проходили у форматі: “Чотири зустрічі із Христом за святим Євангелієм від Луки” і були розраховані на практичне навчання читання та розуміння Святого Письма.

За цей здавалося б короткий проміжок часу учасники, яких було цього року 53, встигли: познайомитись; подивитись декілька короткометражок, які змусили плакати навіть чоловіків; мати наглядні приклади наших відносин із Богом, які заділи почуття; попрацювати в групах над Євангелієм від Луки, поспілкуватись, помолитись.

Розпорядок реколекцій був побудований так, що учасники мали час на дозвілля в післяобідній перерві. Хтось купався, хтось грав у пляжний волейбол, дехто провів цей час із своєю половинкою, а були і такі, що встигли навіть порибалити.

Однією з грандіозних подій реколекції була ватра, під час якої групи ставили свої сценки на тему “Життя пари з Кани Галилейської: 10, 20, 30 і 40 років потому”. Всі групи дуже гарно обіграли свій часовий проміжок. Пізніше співали пісень, частувались кавунами. Все це відбувалось на березі річки біля вогнища під повним місяцем, що  створило дуже романтичну і душевну атмосферу.

Весь цей час дітьми, яких батьки були невзмозі залишити вдома на когось, займалась катехит Катерина Школенко. Діти гуляли на чарівній природі, зробили багато поробок для батьків.

Також була запропонована для домашнього читання книжка Христини Понсар “Віра в родині”, яка відповідає на питаня батьків “Що робити, якщо дитина не хоче йти до церкви?”, “Як молитись в родині?” тощо…

На останній зустрічі кожен зміг поділитись тим, що йому дали ці реколекції. Ніхто не залишився байдужим і щось для себе взяв. Сподіваюсь, що всі залишились задоволені…

Велика подяка організаторам, реколектантам та всім присутнім.

 

Марія Слободенюк

Більше фото за цим посиланням: https://plus.google.com/u/0/photos/108005795429510919163/albums/6189080266126870737

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *