На Харківщині відбувся молодіжний християнський табір для переселенців

З ініціативи Молодіжної комісії Харківського екзархату УГКЦ 23-30 серпня відбувся християнський табір для переселенців. Близько 40 учасників мали змогу оздоровитися на базі відпочинку Салтівського водосховища, що на Харківщині. «Ціль і мета табору не лише відпочинок, – розповідає голова Молодіжної комісії екзархату о. Сергій Коваль. – Тут молодь мала можливість пізнати правди християнської віри, адже щодня дня о. Андрій Буняк з Полтавщини служив Св. Літургію, а також семінаристи Львівської Духовної Семінарії проводили духовні бесіди та навчання».

Програма табору включала різноманітні ігри та тренінги, зокрема молоді люди отримали уроки з надання першої медичної допомоги. Дуже важливим елементом  був мовний діалог, адже переселенці, які спілкуються російською мовою, мали можливість побути в україномовному середовищі. У таборі також щодня молилися за мир в Україні, що особливо зворушливо сприймалося тими, хто у своєму житті відчув, що таке війна.

«Плануємо і надалі робити подібні табори, – ділиться о. Сергій, – а також залучати переселенців до програм «Карітасу-Харків».

екзархату

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *