Студентка з Полтави взяла участь у навчальній подорожі до Братислави

З 14 до 25 серпня відбувалася навчальна подорож-семінар української студентської молоді до Братислави (Словаччина), яку організувала Комісія у справах освіти та виховання УГКЦ.

Загалом Україну представляли 24 студенти з різних її куточків. Участь у подорожі взяла також парафіянка храму Пресвятої Трійці м. Полтави Аліна Гобона, студентка Медичної Академії.

Мета семінарів, які відбувалися у м. Братіслава – краще зорієнтувати українське студенство щодо позитивних і негативних моментів у процесах європейської інтеграції, розповісти про економіку, культуру, екологію країн ЄС, зокрема зробити акцент на Словаччині.

Протягом тижневого перебігу семінару, усі учасники данних навчальних заходів мали можливість мешкати при Словацькому Державному Університеті ім. Яна Коменського, де українські та словацькі студенти краще могли обмінятися досвідом, ідеями та думками.

Навчальні семінари проводили люди зі світовими іменами, один з них – Іван Міклош, колишній депутат Словацького парламенту, який на даний час є радником президента України – Петра Порошенка. Молоді було дуже цікаво та приємно з ним поспілкуватися.

Крім навчання, українські студенти такок мали і культурну програму. Вони мали можливість побачити всю красу Братислави та відчути на собі її духовність, адже, у Словаччині 4124 церкви, великий відсоток з яких є греко-котолицькими. Також студенство зуміло відвідати столицю Австрії – Відень. Вихідні дні проводили у словацьких сім’ях, які молодь чарувала своїм народним співом.

Та навіть перебуваючи на чужій землі українське студентство не забуло про День Незалежності України. Вони зуміли зорганізувати справжню концертну програму разом зі словацькою стороною. Згодом відбувся бенкет, який закінчився вигуками ”Слава Україні!”.

 

Прес-служба парафії УГКЦ Пресвятої Трійці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *