Відбулася перша відкрита зустріч молодіжної спільноти «Квіти Слобожанщини»

19 вересня 2020 року відбулась перша відкрита зустріч молодіжної християнської спільноти парафії Святого Миколая Чудотворця Харківського Екзархату УГКЦ «Квіти Слобожанщини». Владика Василій Тучапець мав вступне слово до молоді із актуальною темою про молитву та її значення у нашому житті.
Надалі учасники зустрічі мали змогу переглянути презентацію спільноти: її історію, діяльність, спільне дозвілля. Ось що каже Ілона – учасниця зустрічі: «Презентація повністю змінила моє уявлення про спільноту та її діяльність. Хочеться допомагати їм організовувати цікаві заходи».
Пригостившись смаколиками, усі долучилися до ігор та познайомилися із роботою аніматорів на дитячому таборі «Веселі канікули з Богом».
Традиційно, зустріч закінчилась спільною молитвою, де кожен мав змогу щиро поділитися своїми думками та подякувати Богу та один одному за прожитий день.
Короткий відгук про зустріч залишила і прихожанка нашої парафії Ванесса: «Ті позитивні емоції, які я відчула за декілька прекрасних годин у цьому колективі, зблизили усіх нас. Ці люди стають для тебе другою родиною, яку не хочеться покидати. Атмосфера цієї спільноти просто приголомшує, і ти розумієш, що там ти хочеш проводити свій час і, можна сказати, жити цією спільнотою».
Презентацію спільноти можете переглянути за посиланням.

Ганна Костів

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *