Відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні

zystrich_ekleziarhiv_ugcc_110 березня в Архикатедральному Соборі Святого Юрія відбулась зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні, у якому також взяли участь священики Харківського екзархату о. Володимир Раковецький (голова Літургійної комісії екзархату) та о. Роман Валявка. Захід пройшов з ініціативи Патріаршої Літургійної комісії УГКЦ.

  • Голова комісії, преосвященний владика Венедикт, доручив робочій групі з координації діяльності єпархіальних еклезіархів УГКЦ на чолі із всесвітлішим протоієреєм Богданом Гнатівим, еклезіархом Собору св. Юрія, проводити спільні зустрічі для впорядкування літургійного благочестя у єпархіях на території України.
    Учасники уже другого навчання дискутували про Чин освячення храму і престолу.
    Варто зазначити, що з благословення Митрополита Львівського Ігоря, за редакцією протоієрея Богдана Гнатіва, ієрея Ростилава Будзана та протодиякона Назарія Яруніва, було укладено для приватного вжитку книгу, яка детально розповідає про устав Архиєрейської Божественної Літургії та Чини Освячень і Благословення, які звершує архиєрей.
    Впродовж наступних зустрічей еклезіархи розглядатимуть напрацювання групи і пропонуватимуть правлячим архиєреям впроваджувати у життя єпархії.
     Джерело: http://www.ugcc.lviv.ua/actual/news/1891-Vidbulas_zustrich_ekleziarhiv_vsi.html

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *