У Львові відбувся семінар-тренінг, в якому взяли участь представники Харківського екзархату

12-03-16-17-11 березня 2016 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа було проведено семінар-треніг «Запобігання посттравматичному стресовому розладу (ПТСР) в Україні». Організатор заходу – Координаційна рада душпастирства в кризових ситуаціях при Патріаршій курії УГКЦ, очолювана владикою Богданом (Манишиним), Єпископом-помічником Стрийської єпархії.

У семінарі взяли участь близько 200 учасників, в основному – психологи, священнослужителі, богопосвячені особи та волонтери, які у своїй праці та служінні зустрічаються з людьми, які внаслідок бойових дій на сході України потребують духовної підтримки та кваліфікованої психологічної допомоги.

Cемінар проводив спеціаліст зі США – доктор психології, один із засновників вчення про виведення учасників бойових дій із психічної травми – Френк П’юсселік, в минулому військовий лікар, ветеран в’єтнамської війни, який, спираючись на власний досвід, представив учасникам методи праці з особами, в яких є ПТСР.

У семінарі-тренінгу взяли участь також представники Харківського екзархату: о. Роман Валявка (голова комісії з надзвичайних ситуацій екзархату), о. Андрій Буняк, о. Володимир Раковецький, п. Алла Раковецька, п. Лідія Чернича.

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/u_lvov%D1%96_proveli_sem%D1%96nartren%D1%96ng_poperedzhennya_posttravmatichnogo_stresovogo_rozladu_ptsr_v_ukrain%D1%96_76176.html

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *