У Харкові відбулась екуменічна молитва за жертв Другої Світової війни

У суботу 8 травня у Харкові відбулися поминальні заходи за жертвами Другої світової війни.

Панахиди було відслужено біля могил воїнів Війська Польського, біля пам’ятного Хреста загиблим у Другій світовій війні та на місці пам’ятного знаку воїнам Української Повстанської Армії.

Екуменічні молитви очолили Владика Василій, Екзарх Харківський, Владика Ігор Ісіченко у співслужінні з духовенством різних конфесій. Заходи пройшли за участю патріотичних організацій та громадськості.

Біля пам’ятного знаку воїнам УПА Екзарх Харківський зазначив, що ці герої віддали своє життя, борючись з двома тоталітарними режимами: радянсько-комуністичним і фашистським, нацистським. “Вояки УПА, відстоюючи інтереси свого народу, боролися за вільну, соборну і самостійну Українську державу. Ми молимося не для того, щоб провокувати конфлікти чи непорозуміння, а щоб відстояти правду, про яку не говорили, яку спотворювали. Ми молимося, щоб відстояти мир в Україні, щоб побачити, яке горе приносить війна. Пам’ятаючи про тих, хто загинули у Другій світовій війні, просимо у Господа миру для нашої Батьківщини”, – додав Владика Василій.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *