Від 16 до 55 років: Школа волонтерів фонду “Карітас Полтава” розпочинає навчання

Школа волонтерів, організована благодійним фондом «Карітас Полтава», вже набрала перших слухачів та розпочинає навчання із вівторка, 19 лютого.

Школа діє в рамках реалізації нового проекту БФ «Карітас Полтава» з питань соціального служіння та миробудування «Полтава доброчинна». «У цьому році буде два набори, перший розпочне активну фазу навчання 19 лютого і триватиме до квітня. Для зручності заняття будуть відбуватися раз на тиждень», – пояснила Оксана Лашенкова.

Участь візьмуть 24 полтавці та полтавки, віком від 16-ти до 55-ти років. Як зауважує координаторка Школи, це надзвичайно важливо, адже поєднання життєвого досвіду із новими знаннями є неабиякою цінністю.

Навчання складатиметься із 8 зустрічей, що охоплять історію та передумови виникнення Міжнародної мережі благодійних організацій «Карітас». А також засад, передумов і законодавчих підстав волонтерської діяльності в Україні. «Важливим для нас є початок процесу миробудування в Полтавському регіоні, тому слухачі школи дізнаються про миротворчі та миробудівні аспекти та ймовірно стануть зернами миру в подальшому», – розповідає координаторка.

Цінність програми полягає в тому, що учасників не навчатимуть теорії допомоги різним категоріям потребуючих. Слухачі стануть компетентними у SWOT-аналізі громади та оцінці найбільш гострих суспільних проблем. І саме тому діяльність випускників школи не буде точковою, а проявлятиметься в найбільш потрібному місці чи ситуації. Тож це дозволить вирішити проблему не поверхово, враховуючи причини її виникнення. Найкращі випускники отримають офіційне посвідчення волонтерів БФ «Карітас Полтава» та зможуть спільно з командою фонду реалізовувати свої ідеї та долучатися до різноманітних акцій та проектів організації. «Команда організаторів також почала створювати мережу лояльності для випускників Школи волонтерів, що полягатиме у знижках та приємних бонусах на покупки в магазинах і закладах нашого міста. Соціально відповідальна громада має заохочувати волонтерів, які прагнуть зробити наше місто кращим!» – додала Оксана Лашенкова.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *