Владика Василій уділив Святу Тайну Священства о. Миколі Литвиненку

У день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього Владика Василій очолив богослужіння у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. Під час Архиєрейської Літургії Екзарх Харківський уділив Святу Тайну Священства о-д. Миколі Литвиненку.

У проповіді Архиєрей зазначив, що Хрест Господній не є знаком ганьби, а знаком сили Божої, виявом Божої любові. “Христос помер, але на третій день воскрес і тим показав, що він є Бог, який має владу над смертю”, – додав Владика Василій.

Наприкінці богослужіння Екзарх Харківський привітав нововисвяченого о. Миколу з прийняттям Святої Тайни Священства. Владика Василій побажав, щоб благодать, яку о. Микола отримав, зростала, щоб він життям і словом ревно служив Богові, Церкві та людям.

Отець Микола Литвиненко подякував Богові, Владиці Василію та усім, хто допомагає і підтримує на його дорозі покликання.

Біографія:

Отець-диякон Микола Литвиненко народився 22 травня 1990 року в місті Ромни Сумської області.

Із вересня 2013 р. по червень 2015 р. навчався в Чернівецькому національному університеті  ім. Юрія Федьковича за спеціальністю: базова вища освіта «Богослів’я».

Із вересня  2017 р. по червень 2020 р. навчався в Івано-Франківській Духовній Семінарії св. свщм. Йосафата та в Івано-Франківському  богословському університеті ім. Івана Золотоустого.

Дияконські свячення отримав з рук Владики Василія, Екзарха Харківського у вересні 2020 року.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *