“Веселі канікули з Богом” у м. Люботині Харківської області

«Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19.13).

Літо – це найулюбленіша пора року кожної дитини, з настанням якої діти уже забувають усе, що вони вчили в школі і поринають у веселощі літніх пригод. У таку шестиденну пригоду потрапили діти з міста Люботина Харківської області, які з 18 по 23 червня відвідали літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», що відбувся на парафії Архистратига Михаїла УГКЦ.

Для проведення табору були залучені професійні аніматори Митко Марія і Чуприна Юлія, у співпраці з братами-семінаристами Віталієм Фещаком та Віталієм Дум‘яком. Табір розпочинався спільною молитвою о 9:30, після якої діти усі разом виконували державний гімн України. Протягом цих днів учасники табору мали можливість послухати від братів духовні науки, у яких брати намагалися пояснити важливість участі у Божественній Літургії. Також протягом дня дітвора веселилася у танцях, іграх, співах.

Родзинкою таборового дозвілля стали майстер-класи, які для дітей провели запрошені гості. Таким чином діти мали змогу навчитись готувати морозиво у домашніх умовах, майстер-клас проводився англійською мовою, що дало змогу поєднати цікаве з корисним. Наступного дня до дітей завітала с.Неоніла (Варениця), яка провела чудовий майстер-клас з приготування просфор. Усі діти були максимально задіяні у цьому клопіткому і відповідальному процесі. Також одним з не менш цікавих таборових подій стало знайомство і спілкування з колишнім скаутом п. Ігорем, який розповів дітям про ідеї, що лежать в основі скаутського руху, а опісля показав вміст справжнього похідного рюкзака та навчив складати намет. Діти задавали безліч питань і уважно слухали гостя. 
Останній день табору розпочався зі Св. Літургії, а опісля відбулося свято «Люботин має талант!», де дітлахи представили свої таланти, а батьки мали змогу дізнатись більше про табір та побачити фото і маленькі інтерв‘ю дітей, що заздалегідь приготували аніматори та організатори табору. Опісля на дітей чекали частування та весела велика гра з обливаннями!

Висловлюємо велику подяку о. Ігору Табаці, сестрі Григорії Костів, особлива подяка їмості Ірині Табаці, усім аніматора, батькам, дітям, які з великим завзяттям взяли участь у християнському таборі та добродіям і жертводавцям, без яких табір не був таким насиченим та цікавим. До нових зустрічей у Христі!

бр. Віталій Фещак та Марія Митко

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *