“Веселі канікули з Богом” пройшли у м. Харкові

З 18 до 23 червня 2018 року Божого на парафії святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Харкова проходив літній християнський табір “Веселі канікули з Богом”. Тема цьогорічного табору “Запрошені на Царський бенкет” була присвячена Святій Літургії. Програма зустрічей була досить насиченою: день починався зі Святої Літургії о 8 годині, потім була руханка та банси, тоді – катехизація, на якій брати-семінаристи розказували дітям про значення Св. Літургії, її важливість у нашому житті, про священичий одяг та літургійний посуд. Після катехизації та духовних розмов на дітей чекали різноманітні ігри. Бадмінтон, фрізбі, м’ячі, футбол та скакалки, а основне – Великі ігри, під час яких учасники розвивали командний дух, вміння спілкуватися та слухати один одного. Найбільше дітям запам’яталися ігри з водою, адже протягом усього тижня погода на Харківщині була спекотною.

Після обіду усі проявляли свої таланти на майстер-класах. Одним з найбільш цікавих майстер-класів була випічка просфор, яку проводила с. Неоніла Варениця. Дітлахи були у захваті, адже усю роботу вони мали змогу виконувати самостійно: місили та розтачували тісто, витискати печатку з написом “Ісус Христос – Переможець”.

Наступного дня, після випічки просфор, о. Олег Рибчак, сотрудник парафії св. Миколая, розповів дітям про Проскомидію, що вона означає і як служиться. Діти були дуже захоплені цим, адже бачили таке вперше!

Закінчувався день спільною молитвою та іскоркою любові о 17.00 год. Останнього дня на “Бенкет” були запрошені батьки дітей, проводився конкурс “Харків має талант”, де діти показали свої роботи та уміння. На завершення табору на усіх чекав святковий солодкий стіл.

Аніматорами цьогоріч на парафії св. Миколая були брати-семінаристи з Львівської Духовної Семінарії Святого Духа – бр. Маркіян Паньків та бр. Володимир Женчур, а також Дар’я Калиновська та Віталій Яковенко з Харкова. Ось враження брата Володимира, який вперше у Харкові: “На теренах Східної України я був вперше і мав трохи пережиття. Я не знав ні міста, ані місцевих людей та їхніх традицій. Приїхавши сюди, мав змогу пройтися місцевими парками, які є насправді великими та гарними, вуличками міста, які є спокійні та затишні. Особливо цікавим був табір “Веселі канікули з Богом”. Насправді від цих канікул отримав велику радість, море вражень та задоволення. Дітки були відкриті до розмов, вміли вислухати. Ми проводили багато часу, де мали змогу довідатися багато нового. Особливо мені сподобався день талантів, де кожна дитина себе проявила та продемонструвала свої таланти. Хтось співав, дехто показував, як гарно вміє малювати. Можу впевнено сказати, що отримав приємні враження та великий досвід. Щиро вдячний за змогу бути учасником цих канікул.”

Чекаємо Вас наступного року!!!

Дар’я Калиновська

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *