Вечір коляди в Святопокровському Монастирі оо. Василіян смт Покотилівка

До Святопокровського монастиря оо. Василіян, що в смт. Покотилівка, 17 січня з Різдвяною колядкою завітали Брати-студенти ВІФБС на чолі із ректором о. Йосафатом Хаймиком, ЧСВВ.

Всі з нетерпінням очікували на братів, щоби разом прославити новонародженого Христа, тому Храм на початок вечора був весь наповнений прихожанами, молоддю та дітьми.

Брати розпочали вечір із коляди «Добрий вечір тобі…», всі присутні в Храмі зустріли їх гучними оплесками. Також великою радістю на цьому вечорі була присутність Екзарха Донецько-Харківського Владики Кир Степана (Менька), який прибув до монастиря щоби разом із вірними розділити радість Різдва.

По закінченні виступу братів, Владика Степан подякував ректорові та братії за чудовий молитовний вечір, у своєму слові зосередив увагу на важливості цього празника та поширення місії на Сході України. Служіння на Сході дуже відрізняється від Заходу України, тут важливий безпосередній контакт із кожною людиною, успіх євангелізації нашої Церкви, продовжує Владика Степан, це жертвенність, відречення, самопосвята іншим, особливо тим, хто найбільше потребує відчути Христа в священикові, і таких на Східній Україні є дуже багато.

Склавши ще раз подяку всім, Владика уділив своє архиєрейське благословення присутнім і побажав радісних Йорданських свят.

Повідомив

о.Йосиф Щур, ЧСВВ,

настоятель монастиря

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *