Новий рік у домі Милосердя

31 грудня 2013 року владика Степан відвідав сестер Милосердя св. Вікентія і дім Милосердя для дітей сиріт, яким вони опікуються.

Освятивши каплицю у їхньому домі, єпископ пригадав ті складні обставини та умови, які довелося подолати сестрам для того, щоб на сьогоднішній день досягнути такого значного результату у їхній місійній праці, яку вони розпочали 5 років тому.

Також архієрей очолив нічну Літургію на Новий рік у будинку сестер, а співслужили: о.Андрій Буняк – парох с. Деменки, о.Назар Зінкевич СДБ – духівник сестер з Верхньодніпровська та о. Максим Кролевський з Полтави. Також у літургії брали участь місцеві діти і молодь, які захотіли зустрічати Новий рік у сестер. Новорічну програму для молоді допомагав проводити о. Назар.

1 січня у парафіяльному храмі св.Миколая відбулася Св. Тайна Хрещення та Миропомазання Оленки, 10-літньої дівчинки, яку сестри взяли під свою опіку. Після хрещення була відправлена Літургія. Парафіяни, які прийшли на літургію, були зворушені такою гарною подією.

Сестри Милосердя Св. Вікентія висловлюють щиру подяку владиці Степану як доброму батькові, який відвідав їх, розділив радість Нового року та скріпив місійний дух у їхній нелегкій праці.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *