Йордан в Покотилівському Святопокровському Монастирі оо. Василіян

Із самого ранку 19 січня на свято Богоявління чисельні віряни поспішали до Святопокровського монастиря несучи в руках посуд для освяченої води. Дуже швидко весь Храм наповнився, і о 09:00 розпочалася Свята Літургія яку очолив настоятель монастиря о.Йосиф Щур, ЧСВВ, у співслужінні о. Тадея Годованця, ЧСВВ.

У проповіді о. Йосиф зосередив увагу на значенні сьогоднішнього свята, і особливо звернув увагу на чудотворній силі освяченої води, яку всі люди черпають у цей празник.

«…Ми часто хочемо щоби хтось, чи щось у нашому житті вирішувало за нас наші проблеми, ми так і відносимося до значення йорданської води, тому що живучи цілий рік без Бога, сповіді, причастя, — говорить о. Йосиф, — в одну мить хочемо щоби відбулося чудо, вода без нас вирішить все, змінить нас. Отож насамперед покаймося, змінімо щось сьогодні, і прийнявши прощення гріхів спішімо омити свою душу й тіло на «Йордані».

Після св. Літургії, на подвір’ї монастиря відбулося освячення води, та благословення водою всіх присутніх. Вже багато років монастир в Покотилівці є осередком молитви, миру та духовного тепла. Із кожним роком збільшується кількість прихожан, всі, незалежно від віровизнання знаходять допомогу і розраду, підтримку у важких життєвих випробуваннях. Це все є можливим завдяки щирій праці отців монахів Василіян. У монастирі проводяться молитви над хворими, діють різні молитовні, біблійні товариства.

Аля Бондар,

прихожанка монастиря

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *