Коли перебуваємо в любові, ми є добрими учнями Божими – Владика Василій, Екзарх Харківський

“Сьогодні дякуємо Богові за любов, бо Бог є любов. Людина, яка вірить в Бога, здатна безкорисно любити, навіть того, хто її ненавидить”, – сказав Владика Василій у неділю 11 липня під час Божественної Літургії у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця міста Харкова. Архиєрей звернув увагу присутніх на свято Христа-Чоловіколюбця, Серця Христового, яке Церква відзначала напередодні.

Владика Василій пригадав слова євангелиста Івана, що Бог так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього, мав життя вічне. “Христос прийшов на цей світ заради кожного. Це вияв великої безмежної любові до нас. Старий і Новий Завіт говорить нам про Божу любов, щоб людина приймала її і ділилася нею з іншими”, – додав Екзарх Харківський.

Архиєрей зазначив, що Церква встановила окреме свято на честь Божої Любові – свято Серця Христового, Христа-Чоловіколюбця, бо серце є місцем, де любов народжується і розвивається. “Коли перебуваємо в любові, ми є добрими учнями Божими. Просімо в Бога благодаті, сили, щоб ми могли могли виявляти любов до Бога і до ближнього, щоб наше серце було переповнене любов’ю”, – побажав Владика Василій.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *