Екологічна місія у Полтаві

14 грудня 2014 року у парафії Пресвятої Тройці, що у м. Полтава, отець Максим Кролевський, представник Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті, провів екологічну місію. Так, опісля Божественної Літургії вірні парафії взяли активну участь у молебні до Бога-Творця, у якому спільно молилися та дякували Господу за сотворений Ним світ.
Після Богослужіння священик звернувся до усіх присутніх з повчальним екологічно-християнським словом, в якому наголосив передусім на тому, що кожен з нас має великий християнський обов’язок сформувати в собі правдиву свідомість та розбутити в собі велике почуття відповідальності за той навколишній світ, в якому ми живемо. Більше того, батьки при помочі Божій, мають справедливо та чесно виховувати своїх дітей, щоб вони, коли будуть підростати, дозрівати могли бачити у навколишньому середовищі не лише задоволення своїх потреб, свою вигоду та користь, але, щоб мали відкриті очі і на потреби природи, щоб вчилися думати в житті, думати також й екологічними категоріями, які б були направлені не на якусь таку хижацьку експлуатацію та споживацтво, але на свідому поміркованість та відповідальність за сотворений Богом світ. дітей мають так само відповідально сформувати свідомість своїх дітей.

Також священик розповів про досвід німецької Церкви та держави в екологічних здобутках, в економії природніх ресурсів та заощадженні енергії. «Особливо у цей складний для нас усіх час,час війни, ми маємо бути по-особливому уважними до природніх ресурсів, заощаджувати енергію, бо саме цим ми зможемо дуже допомогти сьогодні і Нашій державі, і нашим військовим, і нам самим перейти цей важкий момент життя».
Після цього священик поспілкувався з молоддю та дітьми, де більш детально розповів про деякі аспекти правильного заощадження природніх ресурсів та енергії та відповідального поводження з ними.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці, м. Полтава

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *