У рамках благодійної акції “Святий Миколай іде до сиріт”, полтавська молодь відвідала дітей у с. Деменки, що на Полтавщині

11 грудня представники полтавської молодіжної організації “Українська молодь – Христові” відвідали дітей, соціальних сиріт у “Будинку милосердя” с. Деменки, що на Полтавщині, яким опікуються сестри Милосердя св. Вінкентія. 

Такий дружній візит відбувався у рамках благодійної акції “Святий Миколай іде до сиріт”, яку організувала полтавська греко-католицька молодь храму Пресвятої Тройці, щоб у цей передріздвяний час засвідчити свою християнську солідарність, любов та милосердя, торкнутися до життя тих, кому бракує материнського тепла та батьківської опіки.

Слід зазначити, що метою благодійної ініціативи є приготування подарунків дітям-сиротам до свята Cвятого Миколая, а також забезпечення діточок речами першої необхідності.

Відвідини розпочалися Божественною Літургією, під час якої усі присутні окремими молитовними проханнями молилися за Боже благословення для сестер св. Вінкентія та діточок, які виховуються у “Будинку милосердя”. У своїй проповіді отець Максим Кролевський, духівник молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові”, наголосив на екзистенційній важливості робити добро, долаючи будь-які перешкоди чи несприятливі обставини життя. “Оцінюючи власні можливості та ресурси, – зауважив душпастир, – нам потрібно вчитися бути корисними і для Церкви, і для суспільства, в якому ми живемо”.

Після Святої Літургії молоді умхівці кожній дитині подарували цукерки та іграшку, а сестрам передали 3 000 грн. для потреб “Будинку милосердя”.

Згодом полтавська молодь провела майстер-клас для діточок по виготовленні новорічних екологічних іграшок.

Завершилися відвідини смачним обідом, під час якого усі могли поспілкуватися у домашній, родинній атмосфері.

Сестри Милосердя св. Вінкентія дякують священикам та усім парафіянам храму Пресвятої Тройці, які долучитися до проведення благодійної акції “Святий Миколай іде до сиріт” та взяли активну участь у благодійній ініціативі.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *