У Полтаві благодійний фонд «Всесвіт» передав допомогу для Полтавського військового шпиталю

12 грудня у Полтаві представники Благодійного Фонду «Всесвіт» передали у постійне користування для Полтавського військового госпіталю функціональні ліжка, функціональні тумбочки, матраци та інші медичні засоби.

Даний проект став можливим за співпраці Львівської громадської організації «Волонтерська сотня», що діє при Українському Католицькому Університеті, та Полтавським благодійним фондом «Всесвіт».

“Хочемо бути корисними для полтавського суспільства, – коментує п. Ірина Верига, виконавчий директор БФ «Всесвіт», – тому намагаємося об’єднувати наші зусилля для спільної справи, справи служіння нашим ближнім, нашим захисникам, які перебувають на лікуванні”.

Засновники БФ «Всесвіт», співпрацюючи з керівництвом військового госпіталю, намагаються у такий спосіб покращити матеріально-технічну базу медичного закладу, полегшити умови праці медичного персоналу та покращити побутові умови військовослужбовців, які перебувають на лікуванні.

Слід зазначити, що у 2016 році це вже друга матеріально-технічна допомога для військового шпиталю.

Прес-служба БФ «Всесвіт»

Довідка
Благодійний Фонд «Всесвіт» – полтавська благодійна організація створена у 2013 році за участі парафіян храму Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви та активних полтавців. Головою фонду було обрано отця Юрія Кролевського, настоятеля храму Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава.

Мета та діяльність БФ «Всесвіт» зорієнтована на допомогу потребуючим людям незалежно від їх політичної, національної чи релігійної приналежності.

З початком бойових дій на Донбасі БФ «Всесвіт» надає допомогу для військовослужбовців у зоні АТО, для поранених воїнів, для осіб вимушено-переселених та усіх тих, хто постраждав внаслідок бойових дій на Сході країни.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *