У Полтаві греко-католики встановлять дитячий та спортивний майданчик

У вересні цього року полтавські греко-католики планують спорудити дитячий майданчик в районі заводу ГРЛ, поблизу свого парафіяльного храму.

Ідея облаштувати дитячий і спортивний майданчик зародилася ще минулого року. Відповідальна за соціальну працю при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ Полтави Ірина Верига розповідає, що волонтери парафії працювали над проектом майже рік:

— У цьому районі міста, де ми намагаємося спорудити майданчик, у радіусі двох-трьох кілометрів немає жодного подібного місця, де б діти, їхні батьки чи молодь могли проводити своє дозвілля.

Коли полтавські греко-католики практично визначилися з місцем для зведення дитячого та спортивного майданчика, то одразу розпочали пошук фінансових засобів. Згодом і замовили всі необхідні матеріали, гойдалки та облаштування.

Настоятель Свято-Троїцького храму отець Юрій Кролевський радіє, що його вірні власними зусиллями змогли долучитися у різний спосіб до доброго діла на благо міста:

— Наші парафіяни — великі молодці. Пишаюся ними і радію, як вони, в міру професійних та фінансових можливостей, стараються докластися до реалізації добрих справ у нашому місті, до розвитку Церкви, до поширення Христового Євангелія через справи, які роблять в ім’я любові до ближнього.

До парафіяльного проекту по зведенню дитячого і спортивного майданчика долучилися полтавський осередок Лицарів Колумба та Ліги Греко-Католицьких жінок, полтавська молодіжна спільнота «Українська молодь — Христові» та окремі жертводавці, які захотіли залишитися невідомими.

Частину коштів для реалізації проекту парафіяни отримали від гранту «Львівської Освітньої Фундації».

Пресслужба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *