У Полтаві обговорили співпрацю між Благодійним Фондом “Всесвіт” та Полтавським військовим госпіталем

17 жовтня у Полтавському військовому госпіталі відбулася зустріч між керівництвом медичного закладу та представниками БФ “Всесвіт”.

Під час зустрічі сторони обговорили розподіл гуманітарної допомоги, яка прибула з Ганновера (Німеччина) та призначена для Полтавського військового госпіталя.

Така гуманітарна місія стала можлива за тісної співпраці між Львівською волонтерською організацією “Волонтерська сотня”, що діє при Українському Католицькому Університеті, та полтавським Благодійним Фондом “Всесвіт”, який очолює греко-католицький священик отець Юрій Кролевський.

Зокрема, обговорили розподіл функціональних ліжок, функціональних тумбочок та іншого медичного приладдя, які призначені для військової медичної установи.

Слід зазначити, що засновники БФ “Всесвіт” виявили бажання допомогти у проведенні часткових ремонтних робіт у стінах військового госпіталя, які найбільше потребують технічних втручань та відновлення.

“Хотілося б у цей складний історичний час, час військового протистояння, – зауважив отець Юрій Кролевський, директор БФ “Всесвіт”, – якнайкраще послужити для наших військовослужбовців, особливо для тих, які зазнали поранення чи просто проходять лікування у нашому госпіталі”.

Тому під час чергової зустрічі обговорили проект часткових ремонтних робіт у Полтавському військовому госпіталі, які будуть стосуватися тих ділянок, які найбільше цього потребують.

Довідка

Благодійний Фонд «Всесвіт» – полтавська благодійна організація створена у 2013 році за участі парафіян храму Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви та активних полтавців. Директором фонду було обрано отця Юрія Кролевського, настоятеля храму Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава.

Мета та діяльність БФ «Всесвіт» зорієнтована на допомогу потребуючим людям незалежно від їх політичної, національної чи релігійної приналежності.

З початком бойових дій на Донбасі БФ «Всесвіт» надає допомогу для військовослужбовців у зоні АТО, для поранених воїнів, для осіб вимушено-переселених та усіх тих, хто постраждав внаслідок бойових дій на Сході країни

Прес-служба БФ “Всесвіт”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *