Наші реколекції

Ми всі дуже довго чекали цих реколекцій. І от нарешті настав цей день!…  Священики зі своїми дружинами і дітьми приїхали до бази відпочинку ім. Соїча  за Старим Салтовом на мальовничій Харківщині біля водосховища.
Найперше враження – це п’янке свіже ароматне від сосен повітря, чудова природа і дзвінкі трелі птахів після шумного міста.
Реколекції проводила п. Людмила Гридковець – високопрофесійний психолог з багаторічним стажем роботи, різними напрацюваннями, матуся шести дітей, жінка-християнка!
Щодня вона давала цікаві лекції, ба навіть тренінги для усвідомлення себе, свого роду, відносин з найріднішими.  Останнього дня реколектантка запросила їмостей на окрему розмову. Дружини могли поділитися і запитати про різні речі. Обговорювалися також такі теми, як допомагати іншим подружнім парам, а також тим, які лише планують спільне життя. Бо ж своїм досвідом і здобутками хочеться ділитися з іншими, потребуючими.
Кожного дня ми молилися Утрені, Св. Літургії, Час і Вечірню разом з владикою Василієм (Тучапцем).
З дітками нам допомагали сестрички-монахині Йосифітки Неоніла і Григорія, тому мамусі дуже вдячні їм за те, що могли спокійно слухати лекції.

В останній день реколекцій відбувся концерт “Родина має талант”. Діти співали, розповідали вірші, одна сім’я поставила сценку про  св. Миколая. Також свої таланти представили отці та їмості, співали, читали вірші, грали на гітарі…
За час, проведений разом, ми ще більше здружилися. Це зауважила п. Людмила. Вона сказала, що бачить у нас спільноту, а не лише різні сім’ї.   Дякуємо усім, хто спричинився до цих реколекцій. Найперше Владиці Василію, п. Людмилі, а також о.Ігорю Табаці та його дружині Ірині, які були дуже старанними, трепетними і відповідальними організаторами.

їмость Оксана Атаман з Кременчука Полтавської області,

учасник реколекцій

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *