У Полтаві молоді греко-католики влаштували екоярмарок кулінарної випічки

8 жовтня у Полтаві у Свято-Троїцькому храмі греко-католики з молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові» та волонтери БФ «Карітас Полтава-Всесвіт» провели екологічний ярмарок домашньої кулінарної випічки.

На думку отця Максима Кролевського, референта Бюро УГКЦ з питань екології, така акція у контексті місій для порятунку навколишнього середовища, які зараз організовує Екобюро, може мати щонайменше подвійну мету: «З одного боку, ми хочемо привернути увагу людей до справді екологічно чистої продукції, яка виготовлена без жодних хімічних добавок. З іншого боку, виручені кошти хочемо спрямувати на благодійні цілі, зокрема на екологічні акції».

Молоді греко-католики планують спрямувати виручені кошти на участь у Всеекзархальному паломництві до Свято-Покровського монастиря Чину Святого Василія Великого (ЧСВВ) у Харківській області, яке відбудеться 14-15 жовтня.

Залишок витратять на інші благодійні цілі та ініціативи БФ «Карітас Полтава-Всесвіт». Богдана Павлишин, голова молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові», розповідає, що підготовка до екоярмарку тривала кілька днів та згуртувала 20 молодих осіб.

«Нас надихає волонтерська праця, особливо, коли бачиш її гарний результат. Це правдиве щастя — ти бачиш усмішки, радісні обличчя наших дітей. Це надихає нас, робить щасливими та дає імпульс і далі працювати, творити добро для наших людей та Батьківщини», – заявила дівчина.

Всеекзархальна піша проща присвячена святу Покрови Пресвятої Богородиці. Паломництво бере початок у Харкові та закінчується у смт. Покотилівка Харківської області, де знаходиться Свято-Покровський монастир ЧСВВ. Минулого року ця подія зібрала близько 80 осіб.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *