У Полтаві відбулися молодіжні нічні молитовні чування

З 31 жовтня на 1 листопада 2015 року Божого у м. Полтава відбувалися молодіжні нічні молитовні чування присвяченні 150-ліття від дня народження Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького, які організовувала молодіжна спільнота “Українська молодь – Христові”.

У нічних молитовних заходах, які проходили у самому середмісті Полтави – у молодіжному центрі, взяли участь близько 20 молодих осіб з полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Розпочавши з Вечірньої, усі учасники молитовних чувань спільно молилися за розвиток Україської Греко-Католицької церкви у Харківському екзархаті, за мир та спокій на українських землях, за українське військо, за подолання воєнного лихоліття, жертвуючи свою присутність і за свої особисті потреби.

Згодом, отець Максим Кролевський, духівник молодіжної спільноти “Українська молодь – Христові”, у своїй духовній науці розповів про усі небезпеки святкування демонічного свята Хелловін, висвітлюючи за посередництвом слайдів і небезпеки вживання різних магічних та окультних символів, які користуються популярністю серед сучасної молоді. “Ми повинні бути свідомими свого християнського покликання, – зауважив священик, – і відкидати все, що не відповідає нашим християнським, церковним та Божим цінностям”. У ході духовної науки творилися жваві дискусії та обговорення.

Опісля, молоде подружжя Олександра та Олесі Чернових розповіли про історію заснування міжнародної християнської екуменічної спільноти Тезе, поділилися своїм враженням та набутим досвідом від участі у подібних поїздках та конференціях, які щороку проводить спільнота Тезе. “Незалежно від нашої конфесійної приналежності чи походження, – зауважила Олеся Чернова, – ми себе відчували там, однією великою, християнською та дружньою родиною”. 

Усі учасники нічних молитовних чувань переглянули фільм “Владика Андрей”, під час якого кожен мав можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. Також у програмі нічних молитовних заходів була молитва на вервиці, духовні науки та “живі” обговорення.

Завершилися молодіжні молитовні нічні чування Божественною Літургією.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *