День катехита у Харківському екзархаті

У неділю 8 жовтня у Харківському екзархаті відзначили День катехита. На свято прибули катехити з різних куточків екзархату, щоб отримати благословення на новий навчальний рік. Напередодні у Свято-Івано-Павлівському монастирі о. Йосиф Щур, ЧСВВ провів для них день духовної віднови, під час якого усі присутні спільно роздумували над тим, як слухати Слово Боже і жити Ним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У недільний день, з нагоди Дня катехита, Екзарх Харківський владика Василій очолив Архиєрейську Літургію у Катедральному соборі св. Миколая м. Харкова. Владика Василій порівняв катехитів з апостолами, які йдуть і навчають людей не лише правд віри, а молитви, працюючи, зокрема, з дітьми та молоддю. Також Архиєрей нагадав, що обов’язком кожного християнина є самостійно навчатися: у родинах, спільнотах читати Святе Письмо чи Катехизм, щоб світло правди нести іншим людям.

Після Святої Літургії Екзарх Харківський привітав катехитів та благословив їх на місійне служіння.  Зі свого боку катехити зачитали формулу готовності виконувати працю і подякували єпископу за довіру голосити Слово Боже.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *