У Полтаві говорили про волонтерство

14 вересня БФ “Карітас Полтава” мав нагоду виступити партнером нового формату спілкування в громаді, адже фонд готовий до конструктивного діалогу та ефективної комунікації зі створення сценаріїв розвитку нашого міста.
Дякуємо команді організаторів “Фестиваль думок” за можливість поділитися думками про те, яким ми бачимо розвиток волонтерства та його роль в житті кожного з нас.
На зустрічі учасники говорили про цивілізоване інституційне волонтерство, коли людина доброї волі може долучитись до волонтерства та допомогти неприбутковій організації або ініціативі досягати своєї суспільно важливої мети.
Владислав Шелоков(Карітас України): “Публічне та системне обговорення теми волонтерства має стати гарною практикою, яка з одного боку убезпечить людей, які хочуть робити щось корисне, від недобросовісних експлуататорів, а з іншого – надасть максимальні можливості для самореалізації волонтерам і користі потребуючим від їхньої допомоги”.

Полтава здатна об’єднуватись і разом думати над майбутнім нашого міста, а з “Карітас Полтава” робити його найдобрішим містом України.

Повідомили у Карітас Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *