Парафія Пресвятої Трійці м. Полтави відсвяткувала храмове свято

1 червня по всій Україні відзначали свято Пресвятої Трійці. Але у греко-католицькій парафії м. Полтави це свято не лише одне з найбільших у році, але й ― храмове.

На святкове Богослужіння завітали Екзарх Харківський Василій (Тучапець), монахині з Харкова та із Дому милосердя (с. Деменки Кобеляцького району), а також отець Лукаш Майдан, священик з римо-католицького костелу у Полтаві.

― Зіслання Святого Духа ― це виконання обіцянки Ісуса Христа, яку він дав своїм учням перед тим, як вознісся на Небо, ― пояснює о. Юрій Кролевський. ― Сам факт Зіслання ― це факт обдарування Святим Духом апостолів. Вони отримали дар нести Слово Боже різним народам, людям з різних країв.

Під час Літургійного служіння владика Василій (Тучапець) виголосив проповідь на честь свята. Так, він пояснив вірним значення цієї події ― Зіслання Святого Духа ― для усіх українців.

― В сьогоднішній час ми особливо повинні плекати і розвивати у собі дари Святого Духа, ― наголосив єпископ, ― щоб за посередництвом цих дарів ми змогли віднайти об’єктивні та правдиві грані, на яких би творилася нова свідомість нашого народу.

Після Богослужіння діти привітали усю релігійну громаду та гостей парафії зі святом невеликою віршованою виставою та піснями. А Влада Ващенко, яка напередодні зайняла друге місце на Єпархіальному конкурсі сучасної релігійної пісні, виконала композицію «Підемо разом».

Джерело: http://np.pl.ua/2015/06/na-hramove-svyato-zislannya-svyatoho-duha-u-poltavi-vlashtuvaly-parafiyalnyj-kontsert/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *