Отець Максим Кролевський провів лекцію-бесіду з учнями у полтавській міській бібліотеці

27 жовтня у полтавській міській бібліотеці отець Максим Кролевський провів лекцію-бесіду з учнями 3-х класів загальноосвітньої школи № 37 про екологічні цінності у сучасному світі, зокрема в Україні.
«У сучасному світі,― зауважив священик, ―зокрема в нашій державі, на жаль, екологічні цінності вважаються як такі, що не потребують пильної уваги чи глибшої застанови. Але всі ми маємо великий моральний обов’язок чітко усвідомити, що цей прекрасний світ, який є створений Богом, є нашим спільним домом, у якому кожен повинен стати відповідальним Господарем. Всі ви маєте батьків, будинок чи квартиру, де живете та отримуєте все необхідне для вашого щоденного життя. Можливо, навіть, хтось має свою власну кімнату, де намагається бути добрим і вправним господарем, а, отже, зберігати порядок і чистоту. Щось є подібного і з нашим світом, де ми повинні бути господарями, зберігаючи встановлений Богом-Творцем порядок, чистотута внутрішню гармонію цього світу».
Протягом лекції священик роздавав школярам екологічні дороговкази, а кожен з них намагався висловити свою особисту позицію та поділитися своїми міркуваннями.
У полтавську міську бібліотеку отець Максим подарував збірку ековидань Бюро УГКЦ з питань екології.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *