Українці з Німеччини передали допомогу для Полтавського військового шпиталю

17190593_1964560793831172_4446034264735982680_n9 березня до Полтавського військового госпіталю надійшла чергова гуманітарна допомога, яку зібрала українська греко-католицька громада з м. Ганновер (Німеччина).

Даний проект знову став можливим за співпраці Львівської громадської організації «Волонтерська сотня», що діє при Українському Католицькому Університеті, та Полтавським благодійним фондом «Всесвіт».

Засновники БФ «Всесвіт», співпрацюючи з керівництвом військового госпіталю, намагаються у такий спосіб покращити матеріально-технічну базу медичного закладу, полегшити умови праці медичного персоналу та покращити побутові умови військовослужбовців, які перебувають на лікуванні.

“Наші добрі справи, які ми робимо та реалізуємо у полтавському суспільстві, зокрема для військового шпиталю, – зазначає п. Тарас Кондур, співзасновник БФ “Всесвіт”, – є свідченням нашої християнської, православної віри, свідченням того, що хочемо долучитися до спільної перемоги добра над злом”.

За словами військового капелана о. Максима Кролевського, це вже третій гуманітарний вантаж для військового шпиталю за останній рік.

На даний момент, представники БФ «Всесвіт» займаються розмитненням гуманітарного вантажу, який попередньо має пройти усі необхідні митні законодавчі процедури.

Опісля полтавські греко-католики передадуть у постійне користування для військового шпиталю функціональні ліжка, функціональні тумбочки, матраци та інші медичні засоби.

Прес-служба БФ «Всесвіт»

Довідка

Благодійний Фонд «Всесвіт» – полтавська благодійна організація створена у 2013 році за участі парафіян храму Пресвятої Тройці Української Греко-Католицької Церкви та активних полтавців. Головою фонду було обрано отця Юрія Кролевського, настоятеля храму Пресвятої Тройці УГКЦ у м. Полтава.

Мета та діяльність БФ «Всесвіт» зорієнтована на допомогу потребуючим людям незалежно від їх політичної, національної чи релігійної приналежності.

З початком бойових дій на Донбасі БФ «Всесвіт» надає допомогу для військовослужбовців у зоні АТО, для поранених воїнів, для осіб вимушено-переселених та усіх тих, хто постраждав внаслідок бойових дій на Сході країни.

 Джерело: http://ugcc.poltava.ua/index.php/vsesvit/341-ukraintsi-z-nimechchyny-peredaly-dopomohu-dlia-poltavskoho-viiskovoho-shpytaliu

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *