Історія одного воїна

Впродовж півроку священики УГКЦ Харківського екзархату почергово здійснюють капеланське служіння у Харківському військовому госпіталі Північного регіону, опікуючись воїнами АТО, які тут проходять лікування та реабілітацію. Кожен день священики спілкуються не лише з пораненими, але і з їх лікарями, які також потребують поради та підтримки.

Отець Василь Улішак прибув на служіння у госпіталь недавно. Одного дня його покликали в реанімацію до воїна Олександра, який знаходився у комі. Чоловік служив під Щастям, а потім під час військових навчань опинився у критичному стані через алкоголь.

Кілька днів лікарі боролися за його життя. Молився над хворим і священик. Зараз Олександру стало краще. Він спілкується з о. Василем, говорить, що пам’ятає, як отець його сповідав під час коми. Трохи окріпнувши, Олександр ще раз посповідався і тепер кожен день приступає до Святого Причастя.

Лікуючий лікар Томаш Бариновський радіє, що його пацієнт виздоровлює, а о. Василь вважає історію  чоловіка Божим чудом. Адже Олександр твердо вирішив покинути погані звички, знайшовши мир у своєму серці.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *