У Люботині відбудеться зустріч подружніх пар

У неділю, 1 лютого 2015р, о 9 год в храмі Архистратига Михаїла м.Люботина Харківської області розпочнеться чергова зустріч подружніх пар. Тема зустрічі: “Особливості психології чоловіка та жінки”.

Нагадаємо, що 28 грудня 2014р., в храмі Архистратига Михаїла м.Люботина Харківської області, після Архиєрейської Святої Літургії, з благословення владики Василія (Тучапця), екзарха Харківського, народилась нова спільнота  «Поєднані в Любові».

15 осіб, які раніше брали участь у щомісячних зустрічах подружніх пар, стали членами спільноти.  Під час присяги кожен обіцяв, що буде старатися зростати у вірі, дружбі, любові, святості і буде їх дарувати іншим. Люди різного віку (найстарша пара вже має дорослих дітей) зустрічатимуться, щоб спільно зростати у вірі, а також осягати велике мистецтво побудови гармонійних подружніх стосунків та виховання дітей, ділитися своїм досвідом і брати до уваги досвід інших.

Основними засадами спільноти визначено любов, рівність, спілкування та чистоту. Покровителем обрано блаженну Мати Терезу з Калькутти. Саме ця особа, на думку багатьох членів спільноти, є прекрасним уособленням поєднання Любові до Бога і до людини. А слова Матері Терези якнайкраще відображають мету подібних зустрічей: «Ми повинні пам’ятати, що любов починається з дому і що майбутнє людства народжується в сім’ї. Для створення сім’ї достатньо полюбити, а щоб її зберегти потрібно навчитися терпіти і прощати».

Запрошуємо усіх охочих!

Доїзд: Харків (ст. метро “Холодна гора”), автобус №502 (Харків-Люботин), зупинка “Нижня Причипилівка”. Тривалість доїзду з Харкова – 35 хвилин

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *