Християнські цінності як орієнтир для молодих українців – екомісії у Полтаві

4 жовтня у Полтаві у Центрі Реабілітації для дітей з органічним ураженням нервової системи відбулися Екологічні місії для порятунку створіння, які провів отець Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті та с. Венедикта Гараздовська, ЧСВВ.

Розпочалася екологічна ініціатива молебнем до Бога Творця, участь у якому взяли діти, які проходять лікування у медичному закладі, їхні батьки та лікарі. Згодом до присутніх звернувся отець Максим, розповівши про важливість екологічної поведінки у щоденному житті християнина.

На завершення місій с. Венедикта Гараздовська, помічник референта Бюро УГКЦ з питань екології, розповіла дітям про VII Всеукраїнський екологічний конкурс «Відповідальність за створіння», який вже сьомий рік поспіль організовує церковна екологічна інституція. «Кожен з нас може долучитися до екологічного конкурсу у спосіб, – звернулася с. Венедикта до присутніх, – який найбільше відповідає його здібностям і талантам, а найкращі отримають цінні екологічні подарунки».

Згодом представники Бюро УГКЦ з питань екології завітали до міської ради, де мали можливість поспілкуватися з п. Віталієм Нікіпеловим, заступником міського голови Полтави. Екореферент розповів про діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, про різні ініціативи екологічного формату, які з року в рік проводить екологічна церковна інституція по всій Україні.

“Переважно ми зорієнтовані на молоде покоління наших українців, які вже менше охоплені споживацькою ментальністю радянської минувшини, а дивляться на європейські, тобто християнські цінності, які мали б бути орієнтиром для нашої країни. І екоконкурс – яскравий приклад такої орієнтації”, – зауважив екореферент.

Заступник міського голови запевнив, що влада готова до будь-якої співпраці у сфері екології, яка б сприяла повноцінному розвитку і міста, і його мешканців.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *