Храмове свято відзначили у парафії святого Димитрія Солунського міста Харкова

Вже двадцять восьмий рік поспіль у незалежній Україні відзначає своє храмове свято парафія святого Димитрія Солунського в Харкові.

На запрошення парафіяльної громади Архиєрейську Святу Літургію очолив архиєпископ-емерит Ігор (Ісіченко), перший настоятель Свято-Дмитрівського храму (1993-1995). Владику вітав митрофорний протоієрей Віталій Зубак, який перебрав від нього настоятельство 20 лютого 1995 р. Співслужили під час святкової літургії протоієрей Ігор Литвин (Полтава) і о. Олег Бондарук (Київ).

У проповіді владика Ігор говорив про мучеництво Димитрія як свідчення Христа і про форми свідчення в наші дні.

Від духовенства та вірних Римсько-Католицької Церкви в Харкові настоятеля і парафіян Свято-Дмитрівського храму привітав о. Войцех Стасевич.

Молебень до Великомученика Димитрія Солунського очолив Екзарх Харківський УГКЦ владика Василій. Це було його перше богослужіння в Свято-Дмитрівському храмі після канонічного прийняття парафії під свою юрисдикцію. В проповіді владика Василій наголосив на понадчасовому значенні подвига великомученика Димитрія і високо оцінив унікальну місію, яку виконувала Свято-Дмитрівська громада Харкова протягом 1993-2000 рр.

Опісля відбувся чин освячення води, після якого Владика Василій окропив присутніх свяченою водою, привітавши з храмовим святом.

З огляду на карантин хресний хід і парафіяльна трапеза не проводилися. Сестрицтво Свято-Дмитрівської парафії підготувало для всіх присутніх на богослужінні подарунки.

Фотоальбом про святкування, підготований Олександром Морковіним, вміщено за адресою: https://photos.app.goo.gl/VobLRHTPZa59iKBM8

Джерело: https://www.facebook.com/2805304759544701/posts/4743102712431553/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *