На Харківщині пройшли реколекції для подружніх пар

Найкраще, що можуть зробити батьки для своїх дітей – це наповнити себе (духовно, емоційно, фізично, інтелектуально).
Саме цим ми займалися протягом 3 фантастичних днів на реколекціях для подружніх пар, організованих о. Ігорем Табакою та його дружиною Іриною в першу чергу в для спільноти подружніх пар Харківщини “Поєднані в Любові”, а також усіх охочих.
Реколектантом (тобто лектором) була неперевершена Лідія Кондратик  – Жінка з великої букви, мама семи дітей, християнський психолог та автор книжок. Пані Лідія ділилася з нами життєвою мудрістю, знаннями, власним досвідом і прикладом, адже темою цьогорічної зустрічі було саме виховання дітей.
Також щодня були богослужіння – без Божої допомоги і духовного наповнення, покладаючись лише на власні сили у такій важливій та непростій справі як виховання дітей, далеко не зайдеш.
Традиційно була вечірня суботня ватра (дозвілля біля вогнища) з піснями, танцями, іграми та іскрою любові!
Це вже наші 9-ті щорічні реколекції! І цього разу вони відбулися з допомогою Львівської освітньої фундації, за що безмежно вдячні!


Повідомила Ірина Табака

 

Довідка. Отець Ігор Табака – адміністратор парафії Св. Архистратига Михаїла в м. Люботин, що на Харківщині та Голова комісії у справах родини Харківського Екзархату.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *