У Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця відслужено Акафіст до святого Йосифа

У вівторок 28 вересня у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця було відслужено акафіст до святого Йосифа. Моління очолили о. Олександр Дядя та о. Микола Литвиненко. Акафіст транслювався у прямому етері, тому кожен охочий міг долучитися до спільної молитви.

Наприкінці зі словом про святого Йосифа звернувся о. Олександр, який пригадав, що 8 грудня 2020 року Папа Франциск своїм Апостольським листом “З батьківським серцем” проголосив 2021 рік Роком Святого Йосифа.

Знаємо, що святий є покровителем Католицької Церкви. Він був не лише опікуном Ісуса Христа, а є також опікуном усіх християн. “Головна чеснота святого Йосифа – це його близькість до Бога, ця близькість була не лише зовнішньою, а й внутрішнього”, – зазначив о. Олександр.

Варто додати, що в УГКЦ є монаше Згромадження сестер святого Йосифа, які в ювілейний рік свого покровителя щовівторка наживо транслюють Акафіст до святого почергово з різних обителей. До молитовних ініціатив долучаються і сестри з Харківського монастиря Згромадження святого Йосифа.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *