Подячна Св. Літургія Вл. Василія (Медвіта) ЧСВВ

У вівторок 26 листопада в Святопокровському Василіянському монастирі, що в смт. Покотилівка неподалік Харкова, всі священики Харківського Вікаріату, Донецько-Харківського Екзархату прибули на подячну Ахриєрейську Літургію, яку очолив Преосв. Владика Кир Василій (Медвіт), ЧСВВ.

Вже чотири роки минуло, від часу коли Владика очолив Харківський Вікаріат, і за цей весь священики, миряни, постійно збагачувалися Словом Божим, яке Владика Василій доносив до кожного. Завжди ми бачили Владику усміхненого та веселого, а його поради і допомога були дуже влучними та потрібними, оскільки він дуже добре розумів проблематику служіння на Східній Україні.

Свята Літургія розпочалася об 11 годині, за участі священиків, сестер монахинь, та мирян. Після Св. Літургії декан о. Олександр Дядя подякував Владиці за його батьківське служіння для нас, ігумен монастиря о. Йосиф Щур, ЧСВВ вручив Владиці від всіх священиків букет квітів, і також приєдналися із подарунками інші священики. Опісля Владика всім щиро висловив подяку, уділив Архиєрейське благословення окропивши всіх освяченою водою, і далі було продовження за смачним обідом.

Від всіх священиків, мирян Харківського Вікаріату висловлюємо сердечну подяку Владиці Василію за його служіння і батьківську любов до нас, а також запевняємо свої моління за Вас, Владико, хай Матір Божа завжди береже Вас!!!

Департамент інформації

Святопокровського Монастиря оо.Василіян

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *