У Карпатах відбувся табір для дітей Харківського екзархату

Вперше с. Григорією та Молодіжною комісією Харківського екзархату був організований табір “Еверест” в селі Дземброня, що на Івано-Франківщині. Ні ліжок, ні душу діти не мали. Натомість гармонія природи і людини взяла верх над усіма незручностями.
Що запам’яталося найбільше протягом п’яти днів? Кожний день був особливим. Щодня о. Андрій Насінник служив Божественну Літургію. На відкритті дня писар зачитувала накази, співали гімн України. Таборовикам сумувати не було коли. На обід як діти, так і управа складали пісні про їжу. На ватру придумували тематичні сценки. Де б ще ми побачили романтичну інсценізацію усім відомого “Колобка”, який покохав Колобчиху!?
Милуватися гірськими вершинами зібралося 40 осіб. Серед них комендант – с. Григорія (Костів), керуючий – о. Андрій Насінник, катехит – с. Неоніла (Варениця), 3 кухарки, 10 аніматорів та помічників і 24 дітей з м. Харкова, смт. Вільча, м. Люботина, м. Лозової, смт. Покотилівки та м. Кременчука.
Чи вдалося підкорити гори? Так! Похід у гори був розділений на три зупинки. Враховуючи сили та можливості учасників, кожний досяг певної точки. Найменші дійшли до широкої галявини. Витриваліші ризикнули побачити один із Дзембронських (Смотрицьких) водоспадів. Любителям крутих схилів пощастило підкорити г. Вухатий Камінь (1864 м), г. Піп Іван (2028 м) та г. Смотрич (1898 м).
Дякуємо Богові за чудову погоду, яка дозволила весело провести незабутні п’ять днів!

Марина Головченко, м. Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *