Полтавські греко-католики відвідали визначні місця Західної України

Впродовж тижня полтавські греко-католики відвідували визначні місця Західної України. Ініціаторами поїздки стали монахині с. Магдалина і с. Параскева (Згромадження сестер милосердя св. Вінкентія), які проживають у Домі милосердя с. Деменки Полтавської області. Разом з монахинями у дорогу вирушили їх підопічні – п’ятеро дітей-сиріт, а також вірні УГКЦ різних парафій Полтавщини. Духовний супровід прочанам надавав о. Андрій Буняк (м. Кобеляки).

Першим святим місцем, до якого приїхали полтавці, була Зарваниця, де вони долучилися до Загальнонаціональної прощі. Згодом усі рушили на Франківщину, до карпатських гір, де мали можливість не лише помилуватися краєвидами, піднятися на гори, а також помолитися у монастирі св. пророка Іллі (с. Дора). Тур продовжився у місті Львові, де прочан гостинно приймали у Львівській Духовній Семінарії Св. Духа (с. Рудно), у монастирях Згромадження сестер милосердя св. Вінкентія та оо. Редемптористів.

Перед від’їздом додому полтавці разом з о. Андрієм мали можливість молитися на Святій Літургії у львівському храмі свмч. Йосафата, після якої також приклонитися до мощей бл. Миколая Чарнецького.

“Дехто вже бував на Західній Україні, – ділиться організатор поїздки с. Параскева, – а дехто тут вперше. Враження, звичайно, особливі. Дуже важливо, що ми кожен день були на Службі Божій, спілкувалися і відпочивали”. “Емоцій дуже багато, – розповідає о. Андрій, – а молитва біля мощей бл. Миколая Чарнецького – це щось надзвичайне, словами не передати.”

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *