У Харкові відбудеться фотовиставка присвячена вдовам загиблих воїнів АТО

18 лютого о 14:00 в Обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтв (вул. Пушкінська, 62, м. Харків), за участю Преосвященного Владики Василія Екзарха Харківського УГКЦ, відбудеться відкриття фотовиставки «Почуй мій голос», що присвячена вдовам загиблих воїнів АТО.

Виставка триватиме до 11 березня 2019.

Вже 6 рік поспіль в Україні триває війна. Ми втрачаємо найкращих синів та дочок нашої неньки, вшановуємо та пам’ятаємо їх. Кожен герой – це цілий світ та окрема історія його життя та його родини. Важко уявити, скільки горя, сліз та болю принесла до їхніх родин сумна звістка про втрату…

Цю виставку ми присвячуємо тим, кому вже неможливо бути слабкими – вдовам, чиї герої поклали своє життя за Україну. Про них згадують не так часто, але варто лише задуматися, що пережили – вони … Це не лише втрата коханого чоловіка, це втрата цілого світу родинного затишку і тепла, що панував у їхніх домівках.

Ці ніжні, тендітні жінки змушені стати «бійцями» та навчитися жити по-новому. Деякі з них, залишилися з малесенькими дітьми, заради яких треба бути сильними. Самотужки долати щоденні труднощі, які раніше лягали на плечі господаря. І найголовніше, стримуючи сльози і посміхаючись, ці жінки мають дивитися в майбутнє із світлою пам’яттю про минуле.

Ми прагнемо, аби суспільство «почуло» про їхній біль та крик любові, який рветься з душі і долинає до небес та запрошуємо відвідати фотовиставку «Почуй мій голос», що присвячена вдовам загиблих воїнів АТО.

Карітас Харків

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *