Глава УГКЦ просить світ “в ім’я справедливості та Христа стати на бік тих, кого гноблять у нашій країні”

Зараз Україна переживає іноземну агресію, свого роду «гібридну війну», яка включає в себе неоголошене військове вторгнення, серйозний економічний тиск і величезну кампанію дезінформації.

Тому прошу наших друзів у всьому світі: в ім’я справедливості та Христа стати на бік тих, кого гноблять у нашій країні. Станьте на знак солідарності на бік народу, якого пригноблювали протягом багатьох років і який зараз піднімається, щоб повернути свою гідність. Допоможіть нам захистити свободу і демократію.

Так сказав Блаженніший Святослав в інтерв’ю для американського видання “Національний оглядач”. На його переконання, в цих трагічних обставинах виникло українське громадянське суспільство і зараз  Україна переживає своє відродження: «Ми бачимо появу нової форми українського патріотизму, ніколи не знану в нашій історії, – патріотизму, завдяки якому любов до Батьківщини спонукає до ризику життям заради свободи та незалежності».

За словами Глави УГКЦ, в останній рік вперше суспільство України, а особливо Схід та Південь, відкрили для себе Церкву як матір та вчительку: «Бо наша Церква брала участь у народній драмі життя та смерті. І незважаючи на страх та небезпеку, тисячі людей навчилися молитися: вони відкрили присутність живого Бога у своєму житті та стали християнами. Ось так ми здійснювали нову євангелізацію, проголошену Папою Іваном Павлом II та Папою Венедиктом XVI».

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/…/glava_ugkts_prosit_sv%D1%96t_v_%D1%96…

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *