У Харкові провели гру для учнів катехитичних шкіл Екзархату

Більшість дітей після Першої Сповіді та Урочистого Св. Причастя перестають ходити на катехитичне навчання, а з часом і забувають те, що вчили на уроках катехизму. Для того, щоб пригадати та закріпити знання дітей, а також зацікавити їх у продовженій катехизації, голова катехитичної комісії Харківського Екзархату – с. Григорія, з благословення Преосвященного Владики Василія, організувала інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?” на тему: “Катехизмові правди!” Гра відбулася 30 березня у катехитичному класі Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця у м. Харкові.

У зв’язку з тим, що парафії Харківського Екзархату малі, відповідно і кількість дітей, що відвідують катехитичні зустрічі незначна, команди складалися із трьох осіб. Завдяки цьому у грі взяли участь діти з сімох парафій Екзархату, а саме: парафія св. Миколая Чудотворця (м. Харків), парафія Покрови Пресвятої Богородиці (смт Покотилівка), парафія Покрови Пресвятої Богородиці (смт Вільча), парафія Пресвятої Трійці (м. Полтава), парафія Всіх святих українського народу (м. Полтава), парафія св. Миколая Чудотворця (с. Деменки) та парафія Різдва Пресвятої Богородиці (с. Вільховатка).

Гра проходила у двох вікових категоріях: 8-10 років – п’ять команд та 11-13 років – три команди.
З великим захопленням, впевненістю, а основне з радістю усі учасники вміло відповідали на поставлені запитання. Вправно працювали і журі, які справедливо оцінювали відповіді кожної команди. Відтак, переможцями у першій віковій категорії стала команда “Дороговказ” (парафія Пресвятої Трійці (м. Полтава), а у другій –  команда “Учні Ісуса” (парафія св. Миколая Чудотворця (с. Деменки) та парафія Різдва Пресвятої Богородиці (с. Вільховатка).
Після завершення гри Екзарх Харківський Кир Василій привітав усіх учасників вручивши їм похвальні грамоти, дипломи та подарунки.
Варто зазначити, що ця гра не лише показала знання, які здобули діти на катехитичних зустрічах, але також освіченість катехитів та активність священиків у катехитичній діяльності на довірених їм парафіях.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *