У Харкові пройшов Тиждень молінь за єдність між християнами

Впродовж 20-23 січня у Харкові тривав Тиждень молінь за єдність між християнами. Екуменічні молитви відбулися у Катедральному соборі Успіння Богородиці РКЦ, у храмах Євангелічно-лютеранської громади та Вірменської Апостольської Церкви. Завершився молитовний Тиждень спільною молитвою у Свято-Миколаївському соборі УГКЦ.

Варто зазначити, що у Харкові Тиждень молитов за єдність християн проходить щороку і збирає  представників духовенства, монашества та мирян різних конфесій та Церков.

Цього року у Храмі Святого Воскресіння ВАЦ до присутніх зі словом звернувся Владика Василій, Екзарх Харківський. Архиєрей застановився над євангельською розповіддю про трьох мудреців, які прийшли за зорею до маленького Христа і принесли Йому дари. “Любов – це вияв нашої віри. Просімо в Господа, щоб ми були тими християнами, які не відштовхують від себе людей. Щоб ми через своє життя, любов, єдність між собою були проповідниками христового Євангелія”, – підкреслив Владика Василій.

Про екуменічні ініціативи говорив також Владика Ігор Ісіченко у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця УГКЦ. “Об’єднання Церкви – це йти до Христа, жити по християнськи, практикувати любов і бачити ближнього. Маємо єднатися в молитві, любові і прославлянні Христа”, – додав Владика Ігор.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *