Катехити Харківського екзархату отримали нагороди під час Всецерковної конференції

У Львові, під час Всецерковної конференції “Катехиза і домашня Церква”, відбулося нагородження грамотами та нагородами кращих катехитів Української Греко-Католилької Церкви.

Катехити Харківського екзархату на конференції

«Подячне слово і нагорода – це дуже важлива відзнака. – зауважив голова Патріаршої катехитичної комісії владика Давид Мотюк. –  Ті, хто отримав її, – впевнений, будуть зберігати її і пам’ятатимуть про неї. Бо вона свідчить про ваше важливе служіння і що Церква знає про нього і цінує його».

Від Харківського екзархату були нагороджені с.Дарія Панасть та Катерина Сапченко.

с. Дарія Панасть

Звертаючись до катехитів, які були відзначені нагородами, владика Давид сказав: «Сьогодні я від себе, від імені Блаженішого Святослава і від всієї Церкви дякую вам за багаторічну жертовну працю на катехитичній ниві.

Катерина Сапченко

Хай милосердний Господь щедро винагородить Вас за цей труд, даючи вам силу і натхнення жити у святості і любові до Нього та благословляє вас на подальше служіння».

Заступник голови ПКК п. Назар Дуда наголосив, що ідею нагороджувати катехитів запропонував Блаженніший Святослав. «Відтак голови катехитичних єпархіальних комісії та екзархатів відібрали з-поміж своїх катехитів осіб, які впродовж певного часу вирізняються відданим катехитичним служінням. І це було, без сумніву, найважчим завданням. Бо нашу Церкву Бог щедро благословляє жертовними катехитами, які дбають про власне зростання у вірі та свідчать і передають її іншим».

Під час першого відзначення було нагороджено 44 катехити з різних єпархій та екзархатів нашої Церкви. Також пам’ятні нагороди, на яких зображено лого комісії з написом: “Ви – світло світу” (Мт 5, 14), отримали працівники Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

Джерело

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *