Роби добро, й воно повернеться до тебе

24 лютого в бібліотеці-філії №3 була проведена морально-етична бесіда з учнями 5-А класу загальноосвітньої школи №37 м. Полтави на тему “Сутність людського щастя” (класний керівник Дар’я Яроха). Дітям пояснили, що для того, щоб бути щасливими, потрібно бути добрими.

Якщо ти зробиш комусь добро, воно обов’язково повернеться до тебе, раніше чи пізніше. Приклади наводилися, зокрема, з історії. Виданий державний діяч Великої Британії, письменник, прем’єр-міністр під час другої світової війни Вінстон Черчилль допоміг дуже здібному юнакові, який не мав коштів на навчання, вивчитися на лікаря. Потім цей лікар вилікував сина свого благодійника Вінстона Черчилля…

У 2015 році бібліотека-філія №3 продовжує акцентувати свою роботу на вихованні підростаючого покоління, активно співпрацюючи в цьому напрямку з педагогами, психологами, представниками духовенства, такими, як добрі друзі цієї бібліотеки отець Юрій і отець Максим.

Учителі вдячні за таку співпрацю і охоче приводять учнів у бібліотеку на уроки доброти, морально-етичні бесіди та інші цікаві й змістовні заходи.

Джерело: http://www.cbs.poltava.ua/provedeni-v-2015-rotsi/robi-dobro-y-vono-povernetsya-do-tebe.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *