У Харківському “Карітасі” обвінчались підопічні проекту «Домашня опіка»

На початку лютого у Харківському “Карітасі” відбулась радісна і дуже зворушлива подія – підопічні проекту «Домашня опіка» взяли шлюб. Так працівники “Карітасу-Харків” допомогли здійснити заповітну мрію літньої пари.

Олег та Галина Лаврентієви познайомились перебуваючи на заробітках в далекому Архангельську, за кілька років одружились, виховували разом донечку Галини – Оленку, а через шість довгих років життя на чужині повернулись в Україну та оселились в Первомайську Луганської області. Оленка вийшла заміж і разом з чоловіком переїхала до Харкова.

У 2014 році, коли на Сході України розпочалися військові дії, родина Лаврентієвих щиро переживала за всі події, що розгортались навколо них – пані Галина пережила інсульт, наслідком якого став параліч, пан Олег доглядав дружину, незважаючи на те, що сам вже досяг поважного віку і часто хворів. З посиленням військових дій родина була змушена покинути рідну домівку та податись в пошуках притулку на Харківщину. Дочка допомогла їм облаштувати побут, але забезпечити належний догляд за мамою вона просто не мала змоги.

За допомогою пара звернулась до “Карітасу-Харків”, який надає допомогу вимушеним переселенцям та успішно реалізовує проект «Домашня опіка». Соціальні працівники, обстеживши умови проживання та рівень життя, залучили літню пару до проекту. І ось, одного разу пані Галина поділилась із соціальними працівниками своєю мрією – взяти шлюб зі своїм коханим чоловіком Олегом.

Таїнство Вінчання здійснив директор “Карітасу-Харків” о. Сергій Коваль. Працівники проекту спекли справжній весільний коровай, а також підготували для пари чимало приємних подарунків. Цей шлюб пари, що пережила стільки випробувань, став зворушливим підтвердженням того, що справжня любов може подолати всі негаразди.

Джерело: http://caritas-ua.org/index.php/uk/2011-04-17-22-11-16/14-media/14/8984-u-karitasi-kharkova-obvinchalys-dvoie-pidopichnykh-proektu-domashnia-opika

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *