Відбулася Всеукраїнська проща у Страдч

У суботу 26 червня відбулася Всеукраїнська проща у Страдч – унікальний відпустовий центр Львівської Архиєпархії. Цього року прощу присвятили 80-ій річниці смерті блаженних новомученників Миколая Конрада та Володимира Прийми, Дню мирянина, а також 20-ії річниці приїзду папи Івана Павла ІІ до України та проголошення Блаженними українських Мученників.  У паломництві взяли участь тисячі людей зі всієї України.

Архиєрейську Літургію очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні з архиєреями та численним духовенством. У спільній молитві взяв участь також Екзарх Харківський Владика Василій.

“Справді сьогодні дивлячись на усіх тут зібраних хочеться цілим серцем і устами подякувати Господу Богу за те, що нарешті ми можемо бути разом. Разом втішатися спільною молитвою, переживати особливу прощу, бо щиро кажучи це перша повноцінна проща в новому посткоронавірусному світі”, – зазначив Предстоятель УГКЦ.

“Часом питаються, хто такий мирянин, хто такий вірний Христової Церкви сьогодні? Є багато різних відповідей, але сьогодні вслухаючись у те Божественне слово про Божу любов ми можемо сказати, що мирянин – це той, хто вміє любити. Мирянин – це той, хто охрещений в ім’я Пресвятої Тройці – Отця і Сина і Святого Духа і кому той єдиний бог у трьох особах подарував духа своєї любові. Той мирянин має особливу місію у тому світі – наповнити Божою любов’ю світ.  Наповнити тою Божою любов’ю свої родини”, – переконаний Отець і Глава УГКЦ.

На завершення прощі усі учасники отримали повний відпуст, який уділив Блаженніший Святослав.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *