Суть та зміст “людяності”

23 лютого у полтавській міській бібліотеці відбулася катехитична лекція-бесіда “Суть та зміст “людяності” у житті людини” для педагогів та учнів 8-х класів загальноосвітньої школи № 27, яку провів отець Максим Кролевський, священик УГКЦ.

На початку зустрічі, душпастир розповів про поняття “людяності” у світлі ІІ Ватиканського Собору та сучасного вчення Вселенської Церкви, аналізуючи цікаві думки різних філософів та богословів з різних часів

Священик пояснив, що для того, щоб говорити про людяність, кожен спочатку повинен зрозуміти: ким я є насправді, яку гідність посідаю, хто є людина як така і чим, власне, людина відрізняється від тварини. “Людяність – це є визначальна риса людської особи, – зауважив отець Максим, – яка характеризує, ким ми є насправді, риса, яка людину робить “людиною”.

Священнослужитель пояснив, що сучасний світ часто намагається підмінити поняття “людяності”, наповнюючи його іншим, не зовсім християнським змістом. Тому особа повинна вміти розрізнити, де розпочинається межа людяності, а де вона закінчується.

На завершення зустрічі, священик, на основі звичайних життєвих прикладів, висвітлив несправедливу та егоїстичну поведінку деяких суб*єктів суспільного процесу щодо інших соціально незахищених верств населення.

                                                                                                     Прес-служба парафії Пресвятої Трійці м. Полтави

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *